Elektrické zásuvky jsou designovým prvkem, ale i nezbytností

Bez dostatečného počtu zásuvek si dnes většina lidí neumí svůj domov ani představit. V současné době jsou však stále více kladeny rozmanité požadavky na design a jednoduchost montáže, kterým se výrobci vždy snaží, co nejrychleji přizpůsobit. Kromě elektrických zásuvek se tyto požadavky vztahují i na datové zásuvky, které by měly ladit s elektrickými zásuvkami. Nikdo už přeci nechce schovávat nevzhledné zásuvky za nábytek.

 

Jaký design a barvy zásuvek volit do interiéru?

Klasická čistě bílá zásuvka je jistě takovým evergreenem většiny domácností. Skvěle se kombinuje s řadou barev, ať už se jedná o výmalbu, nábytek či podlahovou krytinu. Mnohým se však zásuvky v bílé barvě zdají příliš nudné, ale co jim doteď zbývalo, když vedle silové měli datovou zásuvku, kterou nemohli v jiné než bílé barvě sehnat.

Elektrické i datové zásuvky Simon 500 jsou dostupné kromě univerzální bílé i v grafitově-šedé a červené. V těchto barvách je můžete dokonale sladit s módními odstíny vybavení interiéru. Červené i šedé elektrické zásuvky se totiž skvěle hodí k současným interiérovým trendům.

 

Rychle a jednoduše vyměněné zásuvky? Jde to!

Řada lidí se výměny zásuvky docela bojí, což je na jednu stranu pochopitelné. Výměna však může být opravdu jednoduchá a rychlá. Přesně takové jsou elektrické zásuvky Kontakt Simon, které mají i bezšroubovou instalaci a stávají se novým standardem. Tím však jednoduchost instalace těchto zásuvek nekončí. Elektrické i datové zásuvky můžete namontovat zcela bez nářadí, a to díky propracovanému nožovému systému terminálu IDC, do kterého pouze zapojíte vodič a o odstranění izolace už se postarají sami připojovací zásuvky.

Doposud byla montáže sestavy zásuvek poměrně složitá a zbytečně časově, ale to je naštěstí minulostí. Teď už žádná složitá práce se zásuvkovými strojky, instalace zásuvek Simon 500 totiž může probíhat mimo místo instalace a následně stačí pouhé zacvaknutí do terminálů IDC. Montáž těchto zásuvek tak zvládnete za pouhý zlomek dříve potřebného času a téměř bez práce.

 

Kde všude je možné tyto zásuvky použít?

Díky unikátní konstrukci je možné tyto zásuvky použít na povrch, ale i pod omítku, do kovových rámečků, ale i do oblíbených kovových sloupků pro open space prostory. Unikátní je pak možnost připojení zásuvek do minivěží, které oceníte v prostorech, kde je potřeba vyřešit podlahové zásuvky v otevřeném prostoru.

Současné elektrické i datové zásuvky Simon 500 tak nabízejí každému neuvěřitelnou variabilitu v designu, ale i místě použití.