Studentské slevy

 

Dnešní doba s sebou nese řadu inovací a výhod pro studenty. Skoro každý jsme si prošli studentským životem, takže si zhruba dokážeme vybavit, jaké to je studovat a u toho například chodit ještě na brigády či do práce, aby si člověk mohl něco dopřát.

Pokud chce jít student s dobou, potřebuje alespoň nějakou slušnou elektroniku k fungování na škole i doma. Co kupříkladu slohové práce nebo prezentace? K tomu člověk opravdu potřebuje nějaký schopný počítač, tablet apod.. Studentské slevy se mu v tomto případě jistě hodí.

 

Vždycky jsem, jako student bytostně nenáviděla frázi mého táty, „buď ráda, že zatím jen studuješ, počkej, až půjdeš do práce“. Myslím, že rodiče plně nechápou, jak se studenti někdy cítí a zapomínají, jaké to bylo, když chodili oni sami do školy a nemohli si nic koupit – dopřát, protože na to prostě nebylo a jak by se jim v té době hodily nějaké slevy nebo výhody.

 

Za dob svých studií jsem opravdu využívala spousty slevových serveru, které nabízely něco výhodného pro studenty. Nejvíce jsem však využívala studentskou slevu na Alze. Našla jsem tam vždy vše a dokonce i použité zboží v dobrém stavu. Studenti pochází z různých poměrů i z různých rodin, takže někdo samozřejmě slevu či použité spotřebiče nepotřebuje, ale pro někoho je to záchrana v podobě velké finanční výpomoci.

 

Dále ke svým studentským letům… Cestování, to jsem jako student milovala úplně nejvíce. Se svojí kartou na vlak jsem procestovala snad půlku republiky, a kdybych si měla spočítat, na kolik mě to vyšlo, tak se snad ani nedopočítám. Při objevování nových míst v naší krásné zemi jsem však měla jeden problém, a to ten, že jsem neměla kvalitní počítač. Chtěla jsem totiž využít času stráveném ve vlaku k sepisování svého osobního blogu. Bohužel mi musel stačit jen papír a tužka.

 

Tak si říkám, jak to mají studenti v dnešní době o mnoho jednodušší. Všude je toho plno (elekroniky, práce, slev atd.), ale zase si musí dávat pozor na to, na co klikají. Narazila jsem teď například na super ověřenou 10% slevu do Smarty.cz, právě na Macbooky a na Ipady, a to nejen pro studenty, ale i pro učitele.

 

Dnešní doba se opravdu rapidně posunula vpřed a ten život strašně rychle utíká, a to především ten studentský. Já sama bych nikdy neměnila svá studentská léta, byla v něčem unikátní a krásná.