Dětské centrum Pastelka – motivační dopis (2)

sloh

 

Jméno práce: Dětské centrum Pastelka

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): mascha

 

 

 

Petr Novák

Slunná 299

231 00 Příbram

 

Dětské centrum Pastelka

Šaldova 153

456 78 Liberec

Příbram 10.3.2011

 

Vážená paní ředitelko,

 

reaguji na Váš inzerát zveřejněný na internetovém serveru www.brigady.cz. Jedná se o pozici vedoucího uměleckých kroužků na arteterapeutickém táboře, který Vaše centrum pořádá ve dnech od 15. do 31. července 2011 v oblasti Českého ráje.

Vystudoval jsem pedagogiku s aprobací výtvarná a tělesná výchova na Univerzitě Karlově v Praze. V současné době pracuji, již osmým rokem, jako učitel na prvním stupni Základní školy bratří Čapků v Příbrami. Ve svém volném čase vedu umělecký kroužek Šikovné ruce pro děti mladšího školního věku. Během našich setkání se zabýváme převážně praktickou tvorbou, děti pod mým vedením tvoří keramické sošky, obrázky nebo se pokouší pracovat se dřevem. Zabývám se také vlastní tvorbou, konkrétně malířstvím. Ukázky mých prací lze zhlédnout buďto na mé webové stránce www.krajinky.cz nebo můžete navštívit mou expozici, která se koná v těchto dnech v příbramském kulturním domě.

V pedagogickém prostředí působím dlouhá léta a s dětmi jsem neměl sebemenší problém. Jsem velice přátelský a komunikativní, doufám, že bych zapadl i do kolektivu vedoucích a věřím, že mé zkušenosti přijdou vhod při tvorbě táborového programu. Jestliže Vás můj dopis zaujal, můžete mě kontaktovat a dohodnout si se mnou osobní pohovor. V příloze zasílám strukturovaný životopis, doporučující dopis od zaměstnavatele, výpis z rejstříku trestů a notářsky ověřenou kopii vysokoškolského diplomu.

 

S pozdravem

 

Petr Novák

Podpis

Mobilní telefon: 732 123 456

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.