Dětské centrum Pastelka – motivační dopis

 

Jméno práce: Dětské centrum Pastelka

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Menny

 

 

 

 

Dětské centrum Pastelka

Šaldova 153

Liberec

 

V Praze dne 5. 5. 2014

 

Vážená paní, Vážený pane,

 

na internetových stránkách jobs.cz jsem narazil na Vaši nabídku brigády, která mě zaujala. Jsem studentem Divadelní fakulty Akademie múzických umění v Praze a poslední rok vypomáhám s choreografií v Divadle na Jezerce.

Moji největší zálibou je moderní a latinskoamerický tanec, kterému se věnuji již od dětství. Se svou taneční partnerkou jsme se zúčastnili několika českých i evropských soutěží, ze kterých jsme si odvezli několik ocenění.

Současně pracuji jako asistent a lektor v taneční škole. Jako asistent pomáhám při lekcích pro mládež a dospělé a jako lektor mám na starosti nejmladší tanečníky, které se svou kolegyní připravujeme na české mistrovství konající se za dva měsíce.

Mám zkušenosti jak z klasických tanců, tak i z tanců moderních – Hip Hop, Jazz – Latin Dance a Reggaeton. Mezi mé přednosti patří kladný vztah k dětem, vynalézavost, odpovědnost a flexibilita. Věřím, že jsem pro tuto brigádu vhodným kandidátem.

Rád bych se zúčastnil osobního pohovoru, abych měl možnost některé informace vysvětlit či upřesnit a současně mít možnost odpovědět na vaše dotazy popřípadě předvést něco z mých zkušeností. Pohovoru se mohu zúčastnit kterýkoli pracovní den odpoledne. V případě potřeby je možné se domluvit i na dopoledních hodinách.

 

Těším se na Vaši odpověď.

 

S pozdravem Jakub Iran

 

Mobilní číslo: 736 325 135

E-mail: Iranj@posta.cz

Adresa: V Jezírkách 1538/2, Praha – 4, 149 00

 

Hodnocení: 1 = výborný