Hudební tábor – motivační dopis

sloh

 

Jméno práce: Hudební tábor

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Magdaléna O.

 

 

Dobrý den,

Jmenuji se Petra Jovová, je mi 20 let a studuji na vysoké škole ZČU. Obor, který studuji se nazývá učitelství pro 1. stupeň. Obor se mi stal velmi blízkým, protože doma mám 2 malé bratry, kteří neustále potřebují mou péči a aktivní činnost. Zjistila jsem, že malé děti umí býti úžasnými kamarády a že je krásné, jak Vám vracejí lásku, kterou jim dáváte.

Miluji hru na klavír. Aktivně také hraji na housle a začínám se učit na bicí. V předchozích letech studia na střední škole jsem navštěvovala dramatické semináře, tudíž mám velmi blízko i k divadlu. Vymyslela jsem také pár her, které vedou k rozvoji dětí a jejich smyslového vnímání a napsala o nich knihu. Tento rok jsem také začala chodit za vážně nemocnými dětmi do naší krajské nemocnice. Děti jsou pokaždé velmi rádi, že je navštívím. Někdy volím kytaru a někdy udělám malé divadlo, kam (jestli je to možné) zapojím děti.

S malými dětmi jsem pracovala i v družině, kterou jsem navštěvovala během studia na střední škole jako dobrovolnou praxi.

Kamarádka, Jana Omanová, která již na Vašem táboře dělá vedoucí 5 let mi pověděla o letním odreagování, které pořádáte. Nejen, že využíváte nesmírnou škálu uměleckých pomůcek a pomáháte lidem skrz arteterapii a děti si užijí spoustu zábavy, ale objevujete jejich skryté vlohy a teoreticky jim ukazujete, jaké povolání by v následující letech mohli zvolit. Můj bratr na Vaše letní tábory kdysi chodil a dneska je z něj úžasný hudebník, který hraje na housle a hudba mu dává to, co nic jiného ne. Díky mému bratrovi vím, že to, co děláte má smysl. To je ten důvod, proč bych chtěla dělat vedoucí na letním táboře v Českém ráji. Rozvíjet poznání dětí, ukazovat jim to, co by je mohlo bavit a nechat je objevit umění.

Doufám, že si budu moct vyzkoušet pozici inspirativního člověka s tak úžasným kolektivem, který kombinuje učení a zábavu dohromady.

Děkuji za to, co děláte. Má to smysl!

S pozdravem,

Petra Jovová

 

Hodnocení: 1 = výborně

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.