Letní tábor pro mladé umělce – motivační dopis

 

     

Jméno práce: Letní tábor pro mladé umělce

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): lucik998

 

 

 

 

 

Motivační dopis

Kateřina Nováková

Družstevní 1560

688 01 Uherský Brod

 

Dětské centrum Pastelka

Šaldova 153

Liberec

 

Uherský Brod 3. 4. 2013

 

Žádost na pozici vedoucí uměleckých kroužků

 

Vážená paní, Vážený pane

zaujal mě inzerát, ve kterém hledáte vedoucí uměleckých kroužků. Podle zveřejněných požadavků bych mohla být vhodným kandidátem na nabízenou pozici v oblasti hudby. Od útlého dětství hraji na hudební nástroje, mým zaměřením jsou kytara a klavír. Také jsem působila v mnoha pěveckých hudebních sborech, se kterými jsem vyhrála spousty ocenění. Po základní škole jsem nastoupila na konzervatoř v Brně a začala se během studia věnovat i amatérskému divadlu. Při studiu jsem byla požádána, abych se v létě účastnila jako vědoucí letních táborů, takže mohu nabídnout jisté zkušenosti v této oblasti.

Studium mám již ukončeno a teď vyučuji na základní umělecké škole hru na klavír. Na starost mi přiřadili pět svěřenců, s nimiž jezdíme na mezinárodní soutěže, kde jsme zaznamenali mnoho úspěchů.  Jednou týdně vedu dramatický kroužek pro mládež nižšího školního věku.

K dětem chovám velmi kladný vztah. Mé povolání spočívá se vzájemné spolupráci.  Dokážu jim porozumět a naplnit jejich očekávání.  Nikdy jsem s nimi neměla žádný konflikt, jak s dětmi, tak ani s rodiči.

K termínu nemám výhrady a lokalita mi vyhovuje, protože jsem ji chtěla vždy navštívit.  Pokud Vás informace o mně zaujmou, budu se těšit na případné setkání.

 

S pozdravem

Kateřina Nováková

 

Známka: 1 = Výborný

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.