Instruktor zimní „cool“ brigády – motivační dopis

 

Jméno práce:  Instruktor zimní „cool“ brigády

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Václavíková

 

 

 

V Havířově 25. února 2014

 

Vážení přátelé,

dovoluji si Vás oslovit v souvislosti se zájmem o pozici instruktora zimní cool brigády. Jsem studentskou 4. ročníku pedagogického lycea Střední školy v Havířově-Prostřední Suché. O nabídce pracovního místa jsem se dozvěděla prostřednictvím webových stránek www.hyperstudent.cz a domnívám se, že splňuji všechny předpoklady, abych mohla vykonávat tuto zodpovědnou funkci.

Každou zimu od svých tří let trávím na horách a mé lyžařské dovednosti jsou perfektní. Lyžování je můj největší koníček. V roce 2012 jsem úspěšně absolvovala lyžařský instruktorský kurz, který probíhal v italských Dolomitech. Kurz samozřejmě obsahoval praktickou i teoretickou část. Po získání licence, jsem byla dva týdny zaměstnaná jako instruktorka lyžování pro děti ve věku od 3 do 10 let na Pradědu. Dětem jsem vždy poskytla přednášku o první pomoci. K dětem mám velmi kladný vztah, i díky mému studijnímu oboru. Má školní praxe probíhala ve dvou mateřských školách. Práce s dětmi, ať malými či velkými, mě naplňuje. Mezi mé přednosti patří také výborná znalost anglického i německého jazyka. Letošní prázdniny jsem strávila v Anglii a v příštím měsíci mě čeká mezinárodní jazyková zkouška z anglického jazyka.

Považuji se za velmi komunikativní, trpělivou, kamarádskou a sportovní. Nejradši mám práci v kolektivu. Jsem přesvědčena, že bych byla pro Vaši organizaci velkým přínosem. Ve volném čase se věnuji různým sportům a hraji na klavír.

V příloze Vám posílám svůj strukturovaný životopis. V případě Vašeho zájmu se budu těšit na osobní setkání. Jsem k zastižení každý den telefonicky nebo emailem.

 

Děkuji.

S pozdravem

Tereza Václavíková

 

 

Známka: neuvedeno