Inzerát do hotelu – motivační dopis

sloh

 

Jméno práce: Inzerát do hotelu

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Adéla Uřičářová

 

Hotel Lions

Dobrovského 3

111 00, Praha

V Praze dne 14. 10. 2019

 

Vážený pane, vážená paní,

Na internetových stránkách job.cz jsem našla vaši nabídku zaměstnání na pozici kuchař/kuchařka, která se mi velmi líbila. Jsem absolventkou střední školy gastronomické v Praze. Poslední 2 roky jsem měla praxi v restauraci Zlatá Husa jako kuchařka.

Mým velkým zájmem je moderní, exotická, ale i česká kuchyně. Zúčastnila jsem se mnoha soutěží u nás i v zahraničí – např. na olympiádě v Lucembursku jsem získala ocenění Zlatý kuchař, také jsem se zúčastnila předávání cen Zlaté české ručičky a carvingové soutěže.

Ráda chodím na akce, které jsou zaměřené na můj obor. Ráda cestuji a ochutnávám exotická jídla. Také se nebojím zkoušet nové věci, které mě posouvají dál. Proto jsem se zúčastnila několik kurzů (např. Carvingu – vyřezávání do ovoce a zeleniny, pečení dortů,…).

Mám hodně zkušeností se sestavováním menu a s přípravou moderních pokrmů. Svou práci dělám odborně a zodpovědně. Mezi mé přednosti patří pracovitost, spolehlivost, ochota pomoct, komunikativnost, flexibilita a nevýbušná povaha.

Práce v týmu mě velice baví. Dokážu ostatní motivovat k práci. Činnosti spojené s chodem kuchyně plně ovládám (sestavování jídelních lístků, objednávání zásob, cenová kalkulace,…)

Ráda bych se zúčastnila osobního pohovoru, abych měla možnost některé informace upřesnit. Pracovního pohovoru se mohu zúčastnit kterýkoli pracovní den. Myslím si, že bych práci mohla zvládnout lépe než ostatní uchazeči.

Děkuji a těším se na vaši odpověď, s pozdravem Adéla Uřičářová

Kontakt: 741 258 963, auricarova@seznam.cz

Adresa: Blechova 9, 626 00 Praha

 

Hodnocení: 2 = chvalitebně

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.