Výběrové řízení na pozici vedoucího uměleckých kroužků – motivační dopis

 

Jméno práce: Výběrové řízení

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Tereza Bartáková

 

 

 

 

Vážená paní, vážený pane,

velmi mě zaujala nabídka práce inzerovaná na Vašich webových stránkách www.pastelka.cz. Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře a gymnázia v Ostravě oboru hudba, zpěv a hudebně dramatické umění, a proto věřím, že jsem vhodný kandidát na pozici vedoucího uměleckých kroužků.

Jsem spolehlivý člověk s přátelským přístupem, ráda spolupracuji jak v týmu, tak samostatně. Mohu nabídnout komunikační schopnosti a ochotu učit se novým věcem. Jsem empatická, chápavá a aktivní.

Již v raném dětství jsem navštěvovala základní uměleckou školu, kde jsem se zajímala kresbou, divadlem a keramikou. Ke všem tvůrčím a pohybovým aktivitám mám velmi blízko a tvoří nezbytnou část mého života. Tanec provozuji také závodně, na soutěžích se pravidelně umísťuji na prvních příčkách.

Celý loňský rok jsem v rámci praxe vedla taneční kroužek TS Spirála, který navštěvovaly děti od 6 do 15 let. S dětmi mám bohaté zkušenosti, nejen z tanečního kroužku, ale také z domova. Mám tři mladší sestry, o které jsem se často starala, a proto vím, jak s dětskou povahou zacházet a jak je efektivně zabavit. K dětem i umění mám velmi kladný vztah, a proto mám o místo velký zájem. Mimo jiné také ovládám anglický a ruský jazyk a vlastním řidičský průkaz skupiny B.

Budu velmi ráda, když mě pozvete na pohovor a těším se na Vaši odpověď.

 

S pozdravem

 

Tereza Bartáková

 

Hodnocení: neuvedeno