Koncert zpěvačky Taylor Swift – zpráva

 

Jméno práce: Koncert zpěvačky Taylor Swift

Slohový útvar: Zpráva

Přidal(a): bambule

 

 

Téma: Zúčastnila jsem se koncertu

 

Osnova:

1) Úvod: koncert zpěvačky Taylor Swift

2) Stať:

  • zahájení koncertu
  • ukončení večera
  • očekávaná autogramiáda

3) Závěr: nezapomenutelný zážitek

 

Koncert zpěvačky Taylor Swift

Dne 13. 3. 2013 v osm hodin večer místního času proběhl country – popový koncert pensylvánské rodačky Taylot Swift. Konal se v O2 Aréně v Londýně a jako předskokan vystoupila Emily Sande se songem Next to me.

Koncert začal bouřlivým potleskem a křikem publika, když na pódium vystoupila Taylor Swift se svou kytarou a s úvodní debutovou písní z roku 2006 – Tim McGraw. Poté následovaly další úžasné písně ze starších alb Fearless a Speak Now. Z nich si pro nás Taylor přichystala známé hity, jako Love Story, Mine, Fifteen, White Horse a mnoho dalších. Celou tu dobu se na Taylor upíraly nejen reflektory, ale i oči všech diváků.

Po kratičké přestávce nám představila písně z nového alba Red. Všechny ohromila, neboť na pódium přišla nečekaně s Edem Sheeranem a zazpívala s ním duetovou píseň Everything has Changed. Dočkali se tak aplausu ve stoje, což bylo krásným ukončením večera. Taylor poslala všem vzdušný polibek na rozloučenou a symbolicky naznačila rukama srdíčko.

Když koncert skončil, proběhla všemi očekávaná autogramiáda. Davy nadšených fanoušků zaplnili předsálí a toužili po setkání se svou oblíbenou zpěvačkou. Někteří ji pozorovali z dálky a snažili se zachytit úžasný moment na mobil či fotoaparát. Některým šťastlivcům se podařilo dostat až k ní. Měli tak možnost se s ní i vyfotit. Jiní se v posledních minutách snažili vyskočit některému z přátel na záda, aby ji zahlédli alespoň tak.

Vidět Taylor Swift naživo a při troše štěstí se s ní dokonce vyfotografovat byl pro všechny přítomné nezapomenutelný zážitek. Doufejme, že Tay bude mít turné i v České republice.

 

Hodnocení: 1 = výborně