Studium na pedagogické fakultě – Motivační dopis

 

Jméno práce: Studium na pedagogické fakultě

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Baju

 

 

 

 

Barbora Novotná

Dlouhá  339

Ostrava, 742 83

Tel.: 602 563 789

E-mail: barbora.novotna@gmail.com

 

Děkan Masarykovy univerzity

Kamenice 126/3

Brno

625 00

 

MOTIVAČNÍ DOPIS

Vážený pane děkane,

Mám velký zájem o studium na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Konkrétně věnuji pozornost oboru speciální pedagogika.

Tuto školu jsem si vybrala kvůli spoustě kladným ohlasům nejen od Vašich studentů. Myslím, že mi díky své prestiži může nabídnout přesně to, co hledám. Jsem přesvědčena, že bych zde mohla získat všechny potřebné vědomosti, plně rozvíjet své vrozené předpoklady a věnovat se tomu, co mě baví. Jsem velice motivována být dobrou a pilnou studenkou a tím být pro Vaši školu přínosem. Umím si takovýchto příležitostí vážit.

Od dětství  jsem členkou plaveckého oddílu. Jsem tedy zvyklá spolupracovat v kolektivu a napomáhat s výukou plavání dětí různého věku.  Působila jsem také jako pomocník na plaveckém soustředění a na příměstském táboře pro děti. Mám komunikační schopnosti , zkušenosti i trpělivost při práci s dětmi. V případě zájmu naleznete bližší informace v přiloženém životopise.

Pokud vás můj životopis zaujal, těším se na případné doplnění informací při pohovoru, popřípadě na studium na mé vysněné univerzitě.

 

Barbora Novotná

 

Příloha: životopis

V Ostravě dne 28.9.2013

 

Hodnocení: 1 = výborně