Wellness & Spa manažer – motivační dopis

 

Jméno práce: Wellness & Spa manažer

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Mladěnková

 

 

Vážená paní

Tereza Tintěrová

OREA HOTELS s.r.o.

1 Špindlerův Mlýn-Špindlerův Mlýn

Česká republika, 543 51

Tichá, 1. listopadu 2020

Vážená paní Tintěrová,

Reaguji na Váš inzerát na pozici MANAŽER WELLNESS & SPA, který jsem si přečetla na www.orea.jobs.cz.

Nabídka Vašeho resortu mě velmi zaujala, jelikož je tato pozice nejenom stabilní, ale také mi dává možnost se podílet na chodu špičkového hotelu a rozvíjet zde svou kreativitu. Váš hotel dopřává hostům maximální luxus a bezchybné služby, což jsem si u Vás na vlastní kůži vyzkoušela a přesvědčilo mě to, že se chci stát součástí.

Nedávno jsem absolvovala univerzitu v oboru hotelnictví a turismus. Pracovala jsem jako brigádnice 4 roky v čtyřhvězdičkovém hotelu na pozici vedoucí pokojské. Během studia jsem absolvovala několik zahraničních stáží zejména v Rakousku, Itálii a Španělsku. Na pracovních stážích jsem se naučila, jak docílit funkčního kolektivu, jak hotel vést a jak docílit excelentních služeb. Mí nadřízení vždy oceňovali mé jednání s hosty, dochvilnost, zápal pro práci a cílevědomí. Ráda pracuji s lidmi a s vedením týmu mám zkušenosti. Hotelnictví je současně mým koníčkem, protože ráda cestuji a tím získávám přehled v nejnovějších trendech. S chodem a údržbou wellness jsem se blízce seznámila během brigády v hotelu. Minulý rok jsem absolvovala kurz spa rituálů a procedur a stala jsem se také saunovým mistrem. Organizační schopnost jsou mou silnou stránkou.

Myslím si, že jsem pro tuto pozici skvěla kandidátka, jelikož mám pro práci v hotelu nadšení a zkušenosti.

Děkuji, že jste věnovala čas čtení mé žádosti. Těším se na možnost projednat s Vámi tuto pracovní pozici osobně. V příloze přikládám můj životopis. Potřebujete-li více informací, neváhejte mne kontaktovat na veronika.prijmeni@seznam.cz.

S pozdravem

Veronika Mladěnková

 

Hodnocení: 1 = výborně