Gratulace ke zvolení ve volbách – otevřený dopis

 

Jméno práce: Gratulace ke zvolení ve volbách

Slohový útvar: Otevřený dopis

Přidal(a): Jimy

 

 

 

Ing. Arch. Vojtěch Franta
Ruská 155 / 3
353 01 Mariánské Lázně

Městský úřad

Mariánské Lázně 25. 11. 2014

 

Gratulace ke zvolení ve volbách 2014

Vážený pane starosto,

Nejprve bych Vám chtěl pogratulovat ke zvolení ve volbách roku 2014 a doufám, že, i když jste mladý člověk, dokážete s tímto městem nakládat lépe než bývalý starosta tohoto města. Dále bych chtěl také upozornit, ať v této funkci nezlenivíte a nemyslíte si, že další zvolení máte v kapse, jakožto představitel Pirátské strany, byste měl ukázat co ve vás je, aby vás mohli lidé volit i v jiných městech než je toto.

Na pozoru byste si měl být i před korupcí, doufám, že nebudete jeden z těch, co si pro peníze nechají vrtat koleno. Zároveň věřím ve Vaší loajálnost, co se strany týče a nepřejdete k nějaké jiné straně pouze pro to, že Vám nabídli více peněz.

Lidé jsou v této době hodně opatrní, co se týče peněz a korupce, vzhledem k nedávným událostem v poslanecké sněmovně, a vůbec v celé politice. Také doufám, že pro město budete spíše chloubou, než někým, kvůli kterému by se za Vás museli lidé stydět, neměl by z Vás být další prezident Zeman, co se týče vyjadřování a chování v médiích. Myslím, že se aktivně budete zúčastňovat společenských akcí a co nejlépe vynakládat s ¨městským rozpočtem.

Věřím, že se ve Vás lidé nespletli a myslím si, že jste schopen toto dosvědčit sám. Doufám, že toto město s Vámi ve vedení dosáhne toto města více úspěchů a méně korupčních problémů než kdy dříve.

S pozdravem Tomáš Schrötter.

 

Hodnocení: 1-

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.