Lehké školní účesy do 5 minut: nový školní rok, nový vzhled!

Kdo by nechtěl v lavicích a posluchárnách vypadat neodolatelně! Změny, které váš vzhled rozjasní, jsou úplně jednoduché: stačí začít účesem. Krásné a lehké účesy do školy jsou nedocenitelné, podtrhnou individualitu a dodají vám sebevědomí.

 

Nabízíme hned několik nápadů na jednoduché školní účesy, které zvládnete za pouhých 5 minut. Vypadají skvěle a určitě se vyplatí jimi ozvláštnit váš vzhled. Není nutné kopírovat kamarádku nebo hvězdy Instagramu. Buďte jedinečná a vyberte si to, co se líbí vám.

 

Co budeme potřebovat:

  • hřeben
  • gumičky do vlasů
  • vlásenky
  • pinetky

 

Drdol

Velmi pohodlný a jednoduchý účes do školy je drdol (nízký i vysoký). Udělejte culík a obtočte ho kolem gumičky. Celý účes připevněte pinetkami. Slavnostní varianty se samozřejmě liší od každodenních, ale v každém případě se nebojte experimentovat. Stačí přidat originální vlasové doplňky, které si můžete koupit v internetovém obchodě makeup.cz. A máte hotovo!

 

Povolený francouzský cop

Krásný a elegantní účes vytvoříte opravdu velmi jednoduše. Udělejte klasické copy na obou stranách hlavy, poté trochu povytahujte vlasy. Vyzkoušejte různé variace, například z horní části si upleťte dva francouzské copánky, vlasy trochu povytahujte a vzadu je společně připněte. Stylově vypadá i povolený copánek na jedné straně. Výsledek je opravdu skvělý!

 

Rybí cop

Tento účes se může zdát složitý, ale vůbec to tak není. Začněte tím, že si uděláte nízký culík. Vlasy rozdělte na dvě poloviny, vždy zezadu vezměte jeden tenký pramínek, propleťte ho vrchem přes první a spodem k druhé části vlasů. Elegantně bude vypadat rybí cop na straně. Stačí si vlasy učesat k levé nebo pravé straně. Poté si zapleťte vlasy přes rameno. Můžete použít pinetky, aby účes držel na místě. Pokud přidáte nějaký hezký vlasový doplněk, váš účes získá zcela nový rozměr.

 

Culík

Udělejte si klasický vysoký nebo nízký culík a pořádně ho utáhněte. Z culíku vytáhněte pramínek a omotejte ho kolem gumičky. Pokud chcete vytvořit bohatý a krásný účes, doporučujeme vám vyzkoušet dvojitý culík. A krásně vypadá i trojitý culík! Stačí vytvořit tři malé culíky nad sebou, a poté každý zatočit. Další variantou tohoto účesu je poloviční culík. Rozdělte vlasy na dvě části tak, aby vznikla horní a spodní část. Horní vrstvu stáhněte dozadu a zafixujte gumičkou (jako kdybyste dělaly běžný culík). Zbytek vlasů nechte volné splývat. Je to opravdu snadné!