Příležitost pro studenty – motivační dopis

 

Jméno práce: Příležitost pro studenty

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Thoumas

 

 

 

Pan

Luboš Adámek

Mezinárodní advokátní kancelář

Karmetilská 529/7

118 00 Praha 1

 

Pan

Petr Suchý

Růžová 179

250 66 Zdiby

 

V Praze 29. Dubna 2018

Vážená paní Procházková,

na základě inzerátu na webovém serveru www.prace.cz reaguji na Vaši nabídku práce v mezinárodní advokátní kanceláři. Rád bych se ucházel o místo sekretáře. Jako studentovi mi velmi vyhovuje večerní pracovní doba 17:00 – 21:00. Nastoupit mohu hned první pracovní den  příštího měsíce.

Perfektně ovládám anglický jazyk a navíc se dorozumím i německy a španělsky. Na počítači jakožto student a amatérský překladatel pracuji prakticky každý den. Pracuji především s Microsoft Office programy, jako jsou MS Word a Powerpoint. Od mé každodenní práce s počítačem se také odvíjí moje schopnost psaní všemi deseti a to až 230 úhozů. Nevěnuji se žádnému sportu, tudíž po škole jsem časově flexibilní a mohu se jakkoliv přizpůsobit. Kromě toho jsem velmi spolehlivý a poctivý.

Jak jsem již uvedl ve svém životopise, tak překládám především anglické knížky. V první řadě se věnuji anglickým básním, ale překládám také různé romány a detektivky. Prošel jsem rychlokurzem právní teorie a ve svém volném čase se zajímám o trestní právo. Z tohoto důvodu si myslím, že v právnické terminologii se velmi dobře orientuji a jsem schopný ji prakticky využít, a proto si myslím, že jsem vhodným kandidátem, kterého hledáte.

Byl bych velmi potěšen, kdybych mohl pracovat v mezinárodní agentuře s pevným zázemím. K zastižení jsem skoro kdykoli na čísle +420 777 547 842, nebo mě můžete kontaktovat na moji e-mailovou adresu petrsuchy@seznam.cz. Pokud Vás moje žádost oslovila, tak na možný pohovor mohu dorazit jakýkoliv den po 15. hodině. Těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem

Petr Suchý

 

Hodnocení: 2 = chvalitebně

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.