Model Company – motivační dopis

 

Jméno práce: Model Company

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Markéta K

 

 

Markéta Kubíková, PL 4

Vybrala jsem si zadání č. 6, motivační dopis.

 

Adresa:

Model Company

Tišnovského 23

České Budějovice

525 00

 

V Brně dne 20. 4. 2014.

 

Dobrý den,

Reaguji na Vaši nabídku práce publikovanou na portálu www.jobs.cz. Jmenuji se Markéta Kubíková a je mi 24 let. V současnosti hledám práci v módním odvětví. Vaše nabídka mě velice zaujala a ráda bych se o tuto pozici ucházela.

Na tuto práci mám požadované vzdělání. Studovala jsem na Střední škole umění a designu v Brně. V průběhu studia jsme se věnovali různým druhů módy, umění, apod. Mezi mými odbornými předměty, ze kterých jsem také skládala maturitní zkoušku, byly Textilní druhy, Módní návrhářství, Kresba a nákresy a Moderní střihy. V rámci studia na této škole jsem se také zúčastnila soutěže v navrhování. Navrhla jsem model večerních šatů a soutěž jsem vyhrála. Můj model pak byl vystaven v Paříži a byl součástí spousty módních přehlídek.

Po úspěšném dokončení studia jsem začala pracovat ve firmě Model Style. V této firmě pracuji do současnosti. Během mého působení v Model Style jsem se naučila hodně nového. Vyzkoušela jsem si své teoretické dovednosti v praxi. Každoročně jsem se podílela na vydání nové kolekce návrhů. Díky častým zahraničním kongresům a přehlídkám jsem se naučila výborné znalosti anglického a francouzského jazyka na komunikativní i psané úrovni. Jelikož mě móda doopravdy baví a naplňuje, tak ráda jezdím na různé konference, veletrhy, atd. Jsem toho názoru, že v oblasti módy je stále se co učit.

Jelikož mám o tuto práci opravdu velký zájem, tak bych se ráda s Vámi domluvila na termínu osobního pohovoru. V rámci tohoto pohovoru Vám mohu ukázat mé dosavadní úspěchy a dovednosti z módního průmyslu.

 

Těším se na Vaši odpověď a případnou spolupráci.

 

Děkuji, s přáním hezkého dne

Markéta Kubíková

 

Svratecká 275

Brno

625 00

Email: Market.K@seznam.cz

Mobil: 608917531

 

Hodnocení: 1 = výborně