Nezisková organizace Sluníčko – motivační dopis

 

Jméno práce: Nezisková organizace Sluníčko

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): K.T.

 

 

 

 

Jana Nováková

Antonína Poledníka 12

70822 Ostrava

Tel: 603456789

Email: jana.novakovav@gmail.cz

 

Nezisková organizace Sluníčko

náměstí míru 25

70892 Ostrava – Centrum

 

 

Vážená paní/pane

Rada bych reagovala na Vaší nabídku, kterou jste zveřejnili dne 23.6.2015 na webových stránkách www.jobs.cz. Podle zveřejněných informací si myslím, že bych pro Vás mohla být vhodnou kandidátkou

Právě jsem dokončila studium na Obchodní akademii v Ostravě a chtěla bych mýt letní brigádu před nástupem na vysokou školu. V průběhu studia na střední škole jsem měla 3 měsíční brigádu jako hosteska prezentující firemní produkty a přes léto jako recepční na informacích města Ostravy, kde jsem musela komunikovat a řešit problémy s lidmi v podstatě každý den. Dále jsem absolvovala dvou týdenní kurz na zlepšení komunikačních schopností a přípravu na práci s lidmi, protože mě práce s lidmi velmi baví a v budoucnu bych chtěla i nadále pokračovat v práci, která bude takto zaměřená.

Mezi mé přednosti patři příjemné vystupování a flexibilita, jak už jsem zmínila právě jsem dokončila studium a proto mám čas a jsem schopna pracovat v podstatě kdykoliv, každý den v dopoledních nebo dopoledních hodinách, jak bude potřeba. Dále se považuji za kamarádskou velmi trpělivou, ráda se učím novým věcem a ráda pomáhám lidem.
Jsem přesvědčena, že bych pro Vaší organizaci byla velkým přínosem. Pokud Vás zaujmu, můžete mě kontaktovat na výše uvedeném telefonním čísle, nebo emailové adrese, ráda se dostavím na osobní pohovor.

S pozdravem

 

Jana Nováková

 

Hodnocení: neuvedeno