Módní návrhář – motivační dopis

 

Jméno práce: Módní návrhář

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Lucie

 

 

Design s.r.o
Vejmluvova 377
Ždár nad Sázavou

 

Dobrý den,

Vážená paní, vážený pane,
reaguji na Vaši nabídku práce módního návrháře uveřejněnou dne 10. října 2013 na serveru www.jobs.cz a ucházím se o pracovní pozici módní návrhářky.

Vystudovala jsem Střední školu oděvní v Prostějově, obor módní návrhář. Poté v roce 2009 jsem odcestovala do Francie, kde jsem 2,5 roku pracovala jako asistentka slavného módního návrháře Dior. V květnu roku 2012 jsem se vrátila ze zahraničí. Nenašla jsem zde práci v oboru, a proto jsem pracovala jako švadlena ve známé firmě KROK. Tahle práce mě nenaplňovala, a tak jsem svou odbornou způsobilost doplnila tří měsíčním kurzem Design, návrhářství a kreativita, kde jsem získala mnoho zkušeností a také mezinárodně uznávaný certifikát. Mé znalosti anglického jazyka jsou na úrovni B2 a také plynule hovořím francouzským jazykem na úrovni B1. Dovoluji si říct, že mám v oboru módního návrhářství velmi bohaté pracovní zkušenosti.

O tuto pracovní pozici se ucházím, protože mě práce v tomto oboru velmi naplňuje, baví a troufám si říct, že bych byla vhodným kandidátem na tuto pracovní pozici. Dále mě zaujala a inspirovala nabídka dobrého finančního ohodnocení, a také stabilita Vaši celosvětově známé firmy.

Jsem velmi spolehlivá, přátelská, zodpovědná, časově nezávislá a komunikativní osoba, jsem schopna týmové i samostatné práce. Dále si myslím, že se vyhýbám konfliktům. Ráda cestuji a poznávám nové kouty světa. V mém volném čase jezdím po mezinárodních veletrzích módy a módních přehlídkách. Inspiruje mě Beata Rajská a Blanka Matragi.

Ve Vaší společnosti bych ráda uplatnila a zúročila své znalosti a dovednosti.
V příloze přikládám C.V a těším se na osobní setkání.

S pozdravem

 

XXX

 

Hodnocení: 1 = výborně