Dobrovolnictví – motivační dopis

sloh

 

Jméno práce: Dobrovolnictví v programu Korespondence s vězni

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): Terka13

 

 

Tereza Kapicová

V Brňanech 62/113

682 01 Vyškov

 

PERADOX, s. r. o.

Příkazy 32

784 12 VYŠKOV

Vyškov 11. 11. 2020

 

Motivační dopis

Vážený pane řediteli,

na internetových stránkách dobrovolnici.cz jsem našla Vaši nabídku dobrovolnictví v programu Korespondence s vězni, která mě velmi zaujala. Ráda bych se podílela na programu jako dobrovolník. Jsem absolventkou Střední pedagogické školy v Kroměříži a posledních pět let pracuji jako praktikantka a konzultantka na letním táboře ve Vřesovicích.

Baví mě práce s lidmi, komunikace a řešení neobvyklých situací a problémů. Mám zkušenosti s prací v domovech se sociální péčí a domovech důchodců. Pravidelně navštěvuji Mateřskou školu Šárka v Prostějově a pomáhám s dohledem a péčí o děti.  V současné době navštěvuji kurz psychologie v Brně. Svoji práci se snažím vykonávat odborně a zodpovědně. Možnost pomoci těmto lidem a vyslechnout si jejich příběh považuji za správný a významný krok dopředu Mezi mé přednosti patří spolehlivost, ochota, empatie, pracovitost a nekonfliktní povaha.

Vaše nabídka mi vyhovuje. Věřím, že jsem pro tuto pozici vhodným kandidátem. Ráda bych se také zúčastnila osobního pohovoru.

Těším se na Vaši odpověď

Se srdečným pozdravem Tereza Kapicová

Tereza Kapicová

 

Mobilní telefon: 459 789 142

E – mail: terkaberka@email.cz

 

Přílohy: xxx

 

Hodnocení: 1 = výborně

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.