Pánské košile – nejlepší základ pro ležérní a elegantní outfity

Pokud chcete být letos in, zařaďte do svého šatníku i trendy pánskou košili. Díky ní totiž můžete vytvořit celou řadu ležérních a elegantních outfitů. Pokud nejste zrovna módní guru, nezoufejte. Na následujících řádcích si totiž povíme, jak košili do outfitu zakomponovat, aby byl vyšperkovaný do posledního malého detailu.

 

Jaký střih košile si zvolit?

V letošní sezóně budou in košile v slim fit i v regular fit přizpůsobení. Střih pánské košile vybírejte nejlépe na základě typu vaší postavy. Pokud máte normální nebo štíhlou postavu, budou vám slušet košile v slim fit střihu. Ty totiž nejlépe zvýrazní vaše mužné tvary. Jestliže však máte nějaké to kilo navíc, nezoufejte. Pro vás jsou jako stvořené pánské košile v regular fit střihu. Ty jsou volnější a zákazníkům nabídnou vysokou míru komfortu za každé situace. Samozřejmě i štíhlí muži si mohou dovolit obléci volnější košili v regular fit variantě. Díky volnému střihu košile snáze vytvoříte ležérní outfit. Zmíněný typ košile pak můžete doplnit i plátěnými kalhotami v regular fit verzi a módní koženou taškou přes rameno. Při výběru košile pak hraje důležitou roli i správně zvolená konfekční velikost. Budete-li nakupovat košili na e-shopu, řiďte se obvodem vašeho hrudníku a pasu. Na pomoc si vezměte krejčovský metr a naměřené údaje porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce.

 

Z jakého materiálu si vybrat ležérní pánskou košili?

Při výběru pánské košile je dobré, abychom se zaměřili i na materiál, z kterého je vyrobená. Na trhu jsou pánům k mání elegantní i ležérní košile ze syntetických i z přírodních materiálů. V poslední době vedou na plné čáře ty přírodní. A není se čemu divit. Pánské košile z přírodních tkanin jsou odolné a příjemné na dotek. Jako bonus jsou pak i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života není cizí oblíbeným módním značkám. Muži tak mají z čeho vybírat. Stylové košile z kvalitních a odolných materiálů jsou vám k dispozici např. i na e-shopu Bolf. Tady si přijde na své každý milovník módy. Košile pro muže z přírodních látek pak lze vkusně sladit i s kalhotami z přírodních tkanin. To samé pak platí o módních doplňcích.

 

Jaké barvy, vzory a motivy budou v letošní sezóně v kurzu?

Pokud chcete jít s dobou, zaměřte se také na módní barvy, vzory a motivy. V letošní sezóně budou hrát prim přírodní a pastelové odstíny barev. Oříšková, zelená i krémová košile tak bude letos dobrou volbou. Vsadit můžete i na černou a bílou klasiku. Černá i bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Navíc jsou i elegantní. Košili v černém a bílém provedení můžete zařadit i do vašich kapsulových šatníků. Dobře ji totiž sladíte i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí a květinové. V kurzu pak budou i klasické kostkované košile. Ty lze zařadit i do volnočasových ležérních outfitů. K pestrobarevným košilím vsaďte na kalhoty a módní doplňky v decentním jednobarevném provedení. Naopak k jednobarevné košili můžete vybírat i mezi vícebarevnými kalhotami nebo mezi kousky se vzory a s motivy. Mnoho vzorů a motivů v jediném outfitu by nemuselo působit elegantně a vkusně. Jak říká známé módní pravidlo, méně znamená mnohdy více.

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.