Referentka cestovní agentury

sloh

 

Jméno práce: Referentka cestovní agentury

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): kumstovat

 

Vážená paní/Vážený pane,

moc ráda bych se ucházela o práci, kterou Vaše firma nabízela na internetovém portálu www.prace.cz. Vaši agenturu mi také vřele doporučila známá kolegyně, která chválila způsob chování pracovníku ke klientům. Velmi mě zaujala pozice „Referentka cestovní agentury.“ Chtěla bych se podílet na chodu této agentury a připojit se k Vašemu týmu.

Mám bakalářské vzdělání v oboru Cestovního ruchu vystudované v Praze na Vysoké škole ekonomické. Taktéž jsem odmaturovala na všeobecném osmiletém gymnáziu. Ovládám plynule dva jazyky na úrovni B1 až B2 – angličtinu, němčinu. Prošla jsem mnohými kurzy, jako například kurz profesionální prodejní dovednosti, certifikát na B1 z anglického jazyka a všechny ostatní jsou uvedeny v mém životopisu.

Práce s klienty mě naplňuje, jsem komunikativní člověk a nebojím se vystupování. Řekla bych o sobě, že jsem velmi spolehlivá, pečlivá a pracovitá osoba. Vše se snažím dělat s maximální úspěšností. Vůbec mi nevadí kolektiv, ba naopak mám ráda tým a týmovou spolupráci. Ráda se učím novým věcem, vyhledávám si stále nové informace a zdokonaluji se v různých oborech, jelikož je pro mě aktivita důležitá. Pracuji tak, abych překonávala sama sebe a dosahovala nejvyšších cílů. Mám sama na sebe veliké nároky. Nevadí mi pracovat přes čas, či případně při potřebě zastoupím za kolegyni či kolegu. Myslím si, že se jsem pro tuto práci vhodná, jelikož jsem energický člověk a přesně to přitahuje zákazníky a jejich důvěru v nás.

Setkání s Vámi mi bude velkým potěšením a jsem připravená si na schůzku s Vámi udělat čas kdykoli.

S pozdravem,

Bc. Gabriela XXX.

 

Hodnocení: neuvedeno