Street fundraiser – motivační dopis

 

Jméno práce: Street fundraiser

Slohový útvar: Motivační dopis

Přidal(a): trpaslik146

 

 

 

Jiřina Nováková

ulice Matěje Kopeckého 5

592 31 Nová Ves u Nového Města na Moravě

 

                                  Nová Ves u Nového města na Moravě dne 17. června 2018

Vážený pane Nováku,

 

píši ohledně Vaší nabídky zaměstnání na pozici street fundraisera, kterou jsem objevila na vašich stránkách. Jsem studentka druhého ročníku střední škola, takže jsem již dosáhla požadovaného věku pro tuto pozici.

Vaše nabídka mě velmi zaujala, jelikož se o ekologii již dlouho zajímám. Ráda bych získala nové zkušenosti v tomto oboru. Oslovil mě také fakt, že jste nezisková charitativní organizace.

Jak už jsem se zmínila, ekologie patří mezi mé koníčky, a proto se domnívám, že bych odborně zvládla informovat veřejnos o vaší práci. S lidmi komunikuji ráda a dobře s nimi vycházím. Jsem velmi aktivní, pracovitá a spolehlivá. Mám již předešlé zkušenosti z minulé brigády, kdy jsem pracovala jako roznašeč letáků pro Českou poštu. Přiučila jsem se hlavně komunikačním schopnostem a získala nové zkušenosti. Nabízím vysoké pracovní nasazení, profesionální jednání se spolupracovníky a klienty a také pozitivní přístup. Věřím, že díky svým schopnostem a hlavně zkušenostem budu pro vaši firmu přínosem. Možnost pracovat 3 a více dnů v týdnu mi zcela vyhovuje. Vzhledem k tomu, že mám celé prázdniny volno, mohu pracovat kdykoliv bude potřeba. Plat každé dva týdny je pro mne zcela ideální.

Pokud to bude možné, tak bych se ráda zúčastnila pracovního pohovoru. Ráda bych si totiž upřesnila některé informace ohledně vaší nabídky. V případě vašeho zájmu prosím zašlete odpověď na výše uvedenou adresu.

 

Děkuji a těším se na spolupráci s vámi.

 

S pozdravem

Jiřina Nováková

 

Hodnocení: 1 = výborně (30 bodů)