Za to ti patří dík

 

      

Jméno práce: Za to ti patří dík

Slohový útvar: Vypravování

Přidal(a): Claire59

 

 

 

 

 

Za to ti patří dík

Možná ne každý, ale určitě většina z nás má nějakého dobrého či nejlepšího kamaráda, kterému říkáme skoro vše. Já jednu takovou kamarádku mám a udělala bych pro ni cokoli.

Přesně na den si pamatuji naše první setkání. Bylo to 2. dubna 2010. Tenkrát ještě s mým přítelem jsme šli za zábavou do našeho oblíbeného baru v Mnichově Hradišti. Šel s námi i jeho bratr a celou cestu mi básnil o tom, jak mi představí jeho novou slečnu Šárku. Když se tak stalo, okamžitě jsme si padly do oka a povídaly si celý večer.  Od té doby jsme spolu prožili spoustu úžasných zážitků, na které mám jen ty nejlepší vzpomínky. Byli jsme taková nerozlučná čtyřka. Od plesů až po vaření, vše jsme dělali společně jako praví přátelé.

Uplynuly roky, avšak všechno hezké jednou končí. Bohužel i toto naše krásné přátelství. Postupně jsme se začali rozpadat. Mohl za to rozchod jednoho z páru. A když jsi dotyčný našel novou přítelkyni, už nebylo možné ani jakékoliv návštěvy, či společného setkání. Jedno světlé místo to mělo a tím byla právě Šárka. Ta jediná se nás pokaždé snažila dát opět dohromady, protože nikdo jiný nemohl nahradit kteréhokoliv člena z naší čtveřice. Nakonec skončilo úplně vše a zůstaly jsme si jen my dvě.

Nejspíš to bude znít jako hanění, ale když jsme v kontaktu jen my dvě, je to mnohem lepší, než kdy to bývalo. Staly se z nás skoro přes noc nejlepší kamarádky. Vím, že kdykoliv se něco stane, mohu se na ni obrátit. Zavolat v každou hodinu. Vyplakat se jí na rameni. Je to člověk, který je mému srdci nejblíže a za to jí patří můj velký dík.

 

 

 

Známka: neuvedeno