Místnost, ve které se učím – popis

sloh

 

Téma práce: Místnost, ve které se učím

Slohový útvar: Popis

Přidal(a): Hannah

 

 

Místnost, ve které se učím

Od narození po smrt se neustále učíme, ať už v dětství například jak chodit, tak až po stáří, kdy většina objevuje vychytralost dnešních moderních technologií. Ale kde se to vše učíme?

Má místnost vypadá na první pohled zcela obyčejně, avšak člověk v ní zažil mnoho věcí, které jí dávají tu správnou atmosféru. Jakmile do ní lidé poprvé vstoupí, vše jim řekne pouze její vzhled. Prozradí jim určitou část charakteru osoby. Jaký design má ráda, popřípadě čím se zabývá a baví. Z toho by se dalo říci, že zevnějšek pokoje nám prozradí více, než si ve skutečnosti myslíme.

Při vstupu se Vám jako první nabídne pohled na můj, dalo by se říci, pracovní stůl. Na velikost pokoje celkem přiměřený. Jeho sytě mahagonová barva nádherně ladí s ostatními kusy nábytku s kontrastem světle pokrytých krémových stěn. Po levici nevinně leží vysoká, z poloviny ohraničená, velká postel, ke které samozřejmě nesmí chybět poměrně tlustá péřová peřina s polštářem. Pokud se posuneme o kousek dále, uvidíme čistě průhledný box, ve kterém bydlí můj spolubydlící. Ježek bělobřichý. Jelikož se jedná o noční zvíře, tak se v noci rozhodně nenudím. Naproti stojí až ke stropu vysoká úzká skříň, jež skladuje všechno mé oblečení. A konečně se dostáváme ke střešnímu oknu s obdélníkovým tvarem, pod kterým se nachází vlastnoručně vyrobený obraz světa z malinkých šedých kamínků.

A právě toto je místnost, kde se do mé paměti dostává značné množství informací a v momentální chvíli i konají většinou velice zábavné online hodiny.

 

Hodnocení: neuvedeno