Mobilní telefon – úvaha

 

Jméno práce: Mobilní telefon

Slohový útvar: Úvaha

Přidal(a): tomaskova

 

 

 

 

Úvaha na téma mobilní telefon

Mobilní telefon je v dnešní době již běžnou součástí našeho života v komunikaci ….ať už se s ním setkáváme jako potenciální uchazeči a to v reklamních spotech v televizi nebo s plakátů. Nebo také jako již vlastníci některého z nepřeberného množství nabízených mobilů ať už dotykových, základních, zklápěcích nebo dalších různých druhů.

Mobil….neboli mobilní telefon dnes už používají všechny generace. Od malých dětí…až po seniory.Střední generace jej používá k podnikání, využívají táké spoustu různých aplikací, připojení k wifi, vyřizování pracovních pohledávek, kontroly dětí a to ať formou sms nebo možností volání. Děti jej zase používají například k hraní her, poslouchání hudby, připojení k internetu, focení fotografií, posílání mms a senioři třeba s pomocí speciálního tlačítka k přivolání si pomoci. Každý z nás v něm vlastně od něj očekává něco jiného a všichni dohromady jedno a to nejdůležitější…..možnost spojení a komunikaci s lidmi kteří, nejsou poblíž.

Jsou i tací, kteří jsou na mobilu přímo závislí…nedokáží bez něj ani dojít na nákup nebo procházku. Já jsem jednou z těch, kdo mobil používá jako svého pomocníka a né otrokáře.Avšak přiznávám….život bez mobilu si už nedovedu představit. Je nedílnou součástí každého z nás.

 

Hodnocení: 2 = chvalitebně