Můj den v karanténě – popis

sloh

 

Jméno práce: Můj den v karanténě

Slohový útvar: Popis

Přidal(a): K.Švédová

 

 

Můj den v karanténě

Můj den začíná takto: Ráno vstávám kolem páté hodiny, nachystám příteli kávu a vypravím ho do práce, poté co odejde, uložím se ještě ke spánku. Já a vstávání to nejde k sobě, otevřu oči, a ještě chvílí polehávám. Uvařím si čaj a pustím se do ranní hygieny. Do misek dám kocourkovi čistou vodu, jídlo a vychutnám si svůj čaj.

Mám ráda uklizeno, takže mou každodenní rutinou je úklid celé domácnosti. Zapnout pračku se špinavým prádlem, vysát, setřít stoly a parapety, uklidím kuchyň, koupelnu a naposledy vytřu podlahy. Nevím, zda to je tak pouze u nás, nebo muži jsou všeobecně nepořádníci, ale kolikrát mám dojem, že uklidit jednou denně je málo.

Momentálně se snažím každý den věnovat škole, abych vše dohnala, takže sedím u počítače nebo sešitu. Lednice do obchodu nedojde sama, takže se odpoledne vydám na běžný nákup a rychle domů. Pustím se do vaření večeře a chystání svačiny na další den. V 19:00 zapínám televizi a koukám se na novinky ve zprávách. Počkám až přítel dojede z práce a společně se navečeříme.

Už zbývá akorát vykoupat, vyčistit zuby a jít spát, s očekáváním, co nám další den přinese.

 

Hodnocení: neuvedeno

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.