Osudná noční party – vypravování

sloh

 

Jméno práce: Osudná noční party

Slohový útvar: Vypravování

Přidal(a): sabbka

 

Osudná noční party

Byla jednou jedna taková normální a průměrná holka, která právě nastoupila na střední se svoji nejlepší kamarádkou Evelínou. Jmenovala se Anička Drozdková. Vždycky záviděla holkám, které byly populární, protože měly hodně kamarádů, motali se kolem nich kluci, kteří je zvali na party. To, co prostě ona nikdy nezažila, protože ona žádné kamarády neměla a chtěla být taková jako oni. Proto se jednoho dne rozhodla, že udělá cokoliv proto, aby si jí lidé všimli a stala se taky tak oblíbenou, jako některé holky ze třídy.

Jednoho dne se v městě konala taková menší party. Anička v tom viděla velkou příležitost. Jak se seznámit s novými lidmi, protože se bála jít sama, rozhodla se zeptat svoji nejlepší kamarádky, jestli by nešla s ní. Hodně dlouho její kamarádka nechtěla jít, ovšem po úmorném přesvědčování jí nakonec Ančka překecala.

Před tou party se Anička pěkně oblékla a namalovala, když se na sebe dívala do zrcadla, tak věřila, že tenhle večer se jí splní všechny sny.

Se svoji kamarádkou se sešla dva bloky od té budovy, kde se měla konat ta party. Sešli se přesné v šest hodin na smluveném místě a společně vyrazily na party. Když tam dorazily party už byla v plném proudu. Jako první šly na bar a daly si pár drinků. Poté, co už byly v náladě, vyrazily vstříc tanečnímu parketu, kde si zatančily na své oblíbené písničky. Po dlouhé době, když už byly z tancování docela unavená a vyčerpané, rozhodly se, že si zajdou koupit ještě jeden drink na pití. Když si objednaly na baru pití a začaly se spolu bavit a zakecaly se. Nevnímaly co se kolem nich děje a ani jedna z nich nevšimla, že kluk, který šel kolem, nasypal Aničce něco do pití. Nic netušící šly znovu tančit. Po nějaké době se rozhodly, že půjdou domů, dopily svůj drink, sbalily si své věci a odešly.

Anička a její nejlepší kamarádka bydlely každá na jiné ulici, a tak se po chvíli společné cesty rozloučily, a každá šla jiným směrem. Po chvíli, co Anička přišla domů, se jí udělalo strašně špatně, ale řekla si, že se se vyspí a bude ji líp, a tak šla v klidu spát. Další den ji našli její rodiče bezvládně ležet na posteli, a tak zavolali záchranku, která jí odvezla do nemocnice. V nemocnici zjistili, že to způsobila droga, kterou jí někdo nasypal do pití. Dělali ji všechny potřebně vyšetření a vypláchli jí žaludek.  Vypadalo to, že všechno bude v pořádku ale za nějakou dobu začalo Aničce přestávat fungovat srdce, až na konec úplně selhalo. Lékaři začali bojovat o její život a zahájili resuscitaci. Oživovali jí několik dlouhých minut snažili se ze všech sil, Bohužel, už jí nedokázali zachránit a Anička ještě ten den zemřela

 

Hodnocení: 1 = výborně