Můj největší zážitek z maturitního plesu

 

Jméno práce: Můj největší zážitek z maturitního plesu

Slohový útvar: Vypravování

Přidal(a): Hanz21

 

 

 

Byly 2 hodiny ráno, všichni už jsme byli rádi, že máme maturitní ples za sebou, už jsme se těšili, jak půjdeme do No-Limitu na „mazec“. Všechno zatím vycházelo, jak má, dokonce i předtančení, ze kterého jsme měli největší strach, se povedlo.

Už jsme byli připraveni vyrazit z Pekla pryč, ale ještě jsme čekali na ostatní, až projdou s paní správcovou celé Peklo a zkontrolují, zda je vše tak, jako když jsme Peklo přejímali. Zdálo se vše v pořádku do té doby, než došli do šaten, kde jsme předtím měli uschované věci. V šatnách chyběly klíče. Měl je mít u sebe Pavel, tak jsme ho začali rychle shánět, ale on už byl na cestě do No-Limitu. Když Pavel dorazil, klíče u sebe neměl, ale vzpomněl si, že je dal do saka. Okamžitě volal svým rodičům, ale Ti, protože mají malé děti, jeli hned po půlnočním překvapení domů a Pavlovy věci vzali s sebou. Tou dobou, když jim volal, byli už doma v Nýrsku. Aby už nemuseli zpátky do Plzně, nabídli jsme paní správcové, že jí dáme vratnou zálohu 5000 Kč s tím, že jí klíče předáme zítřejší den ráno. Paní správcová se ale chovala velmi arogantně a naštvaně a nakonec řekla: „Dokud tady ty klíče nebudou, tak odtud neodejdete!!“  Takže jsme se stali nechtěným rukojmím paní správcové. Pavel musel zavolat rodičům a jeho táta okamžitě vyjel. Paní správcová sice chtěla, aby tam zůstal jen Pavel, ale nechtěli jsme ho tam nechat samotného, tak jsme zůstali s ním. Mezitím než přijel Pavlův táta, jsme ještě přímo v Pekle otevřeli zbylý alkohol a část vypili. Přibližně za hodinu od telefonátu Pavlův táta přijel i s klíči a paní správcová byla konečně spokojena. Poté jsme už všichni mohli vyrazit do No-Limitu, kde už na nás čekala část třídy i s panem učitelem němčiny. Šli jsme všichni kromě Pavla, který musel odjet s tátou domů.

I přes tuto menší komplikaci si myslím, že se nám maturitní ples povedl a budeme na něj určitě všichni rádi vzpomínat. A protože díky paní správcové byl mazec mnohem kratší, než jsme plánovali, budeme si ho muset co nejdříve zopakovat.

 

Hodnocení: 1 = výborný

Napsat komentář

error: Stahujte 15 000 materiálů v rámci našeho členství nebo v online kurzech.